Mamy 250 000 odsłon!

Jest 5 października 2016. Czas biegnie nieubłaganie. W tym miesiącu nasza mała witryna internetowa obchodzi drugie urodziny ze stanem dwustu pięćdziesięciu tysięcy odsłon (obliczenia jak zwykle z licznika wejść kStats). Jeżeli dodamy do tego przeszło 40 tysięcy unikalnych użytkowników do jest się chyba z czego cieszyć. Udało nam się przez ten czas stworzyć ponad 120 tematycznych wpisów. Ze statystyk doskonale widać, że czytelnicy zaglądają do nas i czytają więcej niż jedną stronę.

Ciesze się że z nami jesteście i zaglądacie na nasze internetowe łamy. Dziękujemy. Dziś w Tatrach, Beskidach i Jasenikach spadł pierwszy jesienny śnieg. W przyrodzie widać wyraźnie że nadchodzi zima. Skończył się sezon wakacyjnych wypasów plenerowych, pochmurna i deszczowa pogoda nie sprzyja fotografowaniu architektury. Na szczęście udało się zgromadzić pokaźną ilość dokumentacji fotograficznej i dużą ilość architektonicznych notatek. W sam raz na zimową porę. Będzie znowu można usiąść przy cieplutkim kominku i tworzyć kolejne architektoniczne wpisy i lekkostrawne porady budowlane. Udało się też pozyskać do współpracy merytorycznej i udostępniania zdjęć kilka firm z ?branży.? Między innymi dużego producenta systemów ogrodzeniowych i bram oraz małej architektury ogrodowej i systemów przesłon akustycznych firmę ?Betafence?. Pojawią się więc wpisy o systemowych ogrodzeniach dekoracyjnych, gabionach (koszach stalowych do zasypywania kruszywem dekoracyjnym), trapionach (czyli konstrukcjach gabionowych o nieregularnych kształtach lub wykonywanych na indywidualne zamówienie). Będzie też o samodzielnym kształtowaniu przestrzeni ogrodowej i zabezpieczaniu się przed agresywną wodą na pochyłych działkach, czyli o  materacach gabionowych. Poruszymy też tematykę kamiennych barier akustycznych. Nie zabraknie też tematyki zabezpieczenia przeciwpowodziowego, jak zaprojektować bezpiecznie i co zrobić ze źle zaprojektowanym budynkiem (czyli o palach i bastionach). Udało się też nawiązać współpracę w dziedzinie pozyskania materiału fotograficznego materiałów budowlanych hurtownię budowlaną ?Betex?. Będą więc kliniczne zdjęcia cegieł, pustaków, bloczków, płyt, nadproży i całej galanterii dachowej i betonowej. Będziemy też mogli spokojnie prowadzić rozważania materiałowe dotyczące różnych typów izolacji termicznych i przeciwwilgociowych. Staramy się też regularnie bywać na targach budowlanych, różnego rodzaju wystawach i branżowych szkoleniach. Po to aby móc się dzielić z czytelnikami sprawdzoną wiedzą budowlaną i być na bieżąco z nowinkami. Zapraszamy do lektury.

POTRZEBUJESZ UNIKALNYCH TREŚCI, UNIKALNYCH LINKÓW, ALBO ZWYCZAJNIE OSOBY Z BRANŻY BUDOWLANEJ SPECJALIZUJĄCEJ SIĘ W PISANIU O ARCHITEKTURZE, CHOĆ NIE TYLKO?

autor: Adam Powojewski

Uwaga: Wszystkie materiały zamieszczone na stronie są naszego autorstwa i podlegają ochronie na podstawie ustawy o prawach autorskich. Wykorzystywanie, kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.

Osoby, firmy i instytucje zainteresowane branżową reklamą na naszych stronach, albo współpracą przy tworzeniu tekstów tekstów o tematyce architektonicznej i budowlanej proszone są o kontakt na adres email. Jesteśmy otwarci na współpracę zgodną z profilem tematycznym witryny. Statystyki wejść prowadzone są tylko przy pomocy wtyczki kStats dla WordPress -a i są dostępne po zapytaniu mailowym. Od 2017 roku w ramach przenosin na nowy serwer pojawiły się też statystyki automatyczne home.pl.  Ze względu na to że stronka do tej pory strona prowadzona była jedynie hobbystycznie nie miałem jakiejś strasznej presji na wyniki odsłon. Własna witryna była dla mnie sposobem na realizację pasji pisarskiej o branży budowlanej i podróżach z mojego prywatnego punktu widzenia.

Parę słów o sobie, żeby się nie bawić w internetowe CV czy portfolio. W latach 1999-2004 studiowałem na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, z planem na życie jako Pan Architekt. O ile projektowo i warsztatowo spełniałem się znakomicie, to jednak finansowo nigdy nie udało się spełnić założonych planów. Po którymś ?nastym? roku w branży stwierdziłem, że dużo lepiej mi idzie zarządzanie wizerunkiem i stroną redakcyjną firm dla których pracowałem. Od zlecenia do zlecenia postanowiłem się skupić na stworzeniu własnej strony gdzie mógłbym realizować swoje architektoniczne pasje. Strona w obecnym kształcie działa od początku 2015 roku i jak do tej pory piszę tylko to co chce i co lubię ze wszystkich szufladek architektonicznej branży. W roku 2017 przeszliśmy na większy i bardziej profesjonalny serwer oraz odświeżyliśmy nieco szatę graficzną. W ramach pracy nad moim ?warsztatem pisarskim? zajmuję się również tworzeniem wpisów pozycjonujących konkretne produkty. Nie tak dawno udało się nawiązać współpracę z dużą firmą wykonawczą wykonującą elewacje murowane i z betonu architektonicznego.

Z luźnych statystyk z ostatniego półrocza wynika, że w latach 2015/2016 średnio stronę odwiedzało od trzech do pięciu tysięcy unikalnych użytkowników, którzy generowali od 16 do 22 tysięcy odsłon miesięcznie. Nowy widoczny w prawym dolnym rogu strony ekranu licznik działa od 23 marca 2017 roku.

Gdzie poza stroną internetową można znaleźć moje teksty?

Jako że od wielu lat pisanie było moją pasją teksty o tematyce architektonicznej, budowlanej, ogrodniczej i motoryzacyjnej.

Moje teksty pojawiają się regularnie w zakładce REALIZACJE wykonawcy elewacji klinkierowych i z betonu architektonicznego, a także w zakładce BLOG dużej hurtowni ogrodniczej.

ZAPRASZAM DO WSPÓŁPRACY.

Adam Powojewski

Uwaga: Wszystkie materiały zamieszczone na stronie są naszego autorstwa i podlegają ochronie na podstawie ustawy o prawach autorskich. Wykorzystywanie, kopiowanie i powielanie bez zgody autora zabronione.